Депутатський корпус
опубліковано 11 листопада 2020 року о 12:00

Склад депутатського корпусу VІІІ скликання Зайцівської ОТГ:

Округ 1. Частина с. Зайцеве: вул. П.Осипенко, Садова, Квітнева, 40 Років Перемоги.


Левада Інна Михайлівна.

Народилася 24 серпня 1968 року в с. Зайцеве. 

Освіта вища. 

Працювала в КЗО Зайцівська СЗШ на посаді заступника директора з навчальної роботи. 

У листопаді 2017 року обрана на посаду секретаря Зайцівської сільської ради об’єднаної територіальної громади.




Логвиненко Олена Володимирівна.

Народилася 12 серпня  1970 року в с.Зайцеве. 

Освіта вища. 

Працює менеджером у НВФГ «Компанія «Маїс».




Звягінцов Юрій Вікторович.

Народився 30 грудня 1975 року в с. Кислянка. 

Освіта вища. 

Працює поліцейським офіцером громади у Синельниківський відділ поліції ГУ Національної поліції України.


Борисова Світлана Іванівна.

Народилась  02 березня 1968  року  в с .Майське.

Освіта: вища.

З 2008 року по 2017 рік працювала на посаді сільського голови Зайцівської сільської ради. 

На даний час не працює.

 



Округ 2. Частина с.Зайцеве:  вул.Транспорта, Молодіжна, Гагаріна, Весела, Привокзальна, Центральна, М.Погорілого, Степова, Космонавтів, Лікарняна, Стадіонна, села: Калинівка, Красне, Тернове, Очеретувате.



Довгопол Марина Іванівна.

Народилася 31 жовтня 1970 року в с. Зайцеве. 

Освіта вища. 

Працює вчителем у Зайцівській філії I-II ступенів Кислянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.



Радченко Валентина Вікторівна. 

Народилася 27 листопада 1990 року в с. Червона Україна, Криничанського району, Дніпропетровської області. 

Освіта вища. 

Працює вчителем англійської мови в Зайцівській філії I-II ступенів КОЗО Кислянська загальноосвітня школа I-III ступенів.



Чупіков Михайло Вікторович.

Народився 01 лютого 1973 року в с. Поперечне Павлоградського району Дніпропетровської області. 

Освіта професійно-технічна. 

Працює майстром шляховим, СП «Павлоградська дистанція колії» РФ «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця». 

Гречка Микола Олександрович. 

Народився 04 листопада 1979 року у с. В’язівок Павлоградського району Дніпропетровської області. 

Освіта вища. 

Працює агрономом у  НВФГ «Компанія «Маїс».



Округ 3. С. Кислянка



Довженко Валентина Андріївна.

Народилася 01 січня 1957 року в с. Кличено, Становлянського району Липецької області. 

Освіта вища. 

Пенсіонер.




Новоженов Вадим Юрійович.

Народився 10 серпня 1989 року в с. Кислянка. 

Освіта професійно - технічна. 

Тимчасово не працює.



Шмагайло Наталія Валентинівна. 

Народилась 29 листопада 1970 року в с. Хорошеве. 

Освіта вища. 

Працює вчителем у  КОНЗ „Кислянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” .


Округ 4. Села: Кам’януватка, Надеждівка, Хорошеве



Бугайова Тетяна Юріївна.
Народилася 22 лютого 1986 року в м. Синельникове Дніпропетровської області.
Освіта незакінчена вища.
Тимчасово безробітна.


Кас’яненко Антоніна Вікторівна.

Народилася 09 травня 1993 року в с. Надеждівка. 

Освіта загальна середня. 

Працює інспектором у відділі освіти виконавчого комітету Зайцівської сільської ради.

Юдчиць Анатолій Костятинович.

Народився 25 квітня 1962 року в с. Надеждівка. 

Освіта вища. 

Тимчасово не працює.


Округ 5. Села Романівка, Козачий Гай, Нове, Новомиколаївка, частина с. Майське: вул.Садова, Молодіжна, Нова, Шкільна.



Андрієвич Катерина Юріївна.

Народилася 01 березня 1996 року у м. Павлоград Дніпропетровської області. 

Освіта вища. 

Працює вчителем української мови та літератури у Майській філії I-II ступенів, комунальний опорний заклад освіти, Кислянська загальноосвітня школа I-III ступенів.



Білецька Лариса Олександрівна.

Народилася 24 травня 1966 року в с. Коряжма, м. Котлас, Архангельська область. 

Освіта вища. 

Працює вчителем математики у Майській філії І-ІІ ступенів комунальний опорний заклад освіти, «Кислянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів».

Букреєва Анна Володимирівна. 

Народилася 27 травня 1988 року в с. Знаменівка, Дніпропетровської області, Новомосковського району. 

Освіта вища. 

Працює директором Майського Будинку культури.


Округ 6. Частина с.Майське вул.Шевченко, Гагаріна, Центральна.



Волк Наталія В’ячеславівна.

Народилася 03 листопада 1987 року в с. Майське. 

Освіта вища. 

Працює вчителем у Майській філії II-III ступеню Кислянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.



Литвин Віктор Вікторович.

Народився 25 серпня 1964 року в с.В-Подол Урицького району Кустанайської області.

Освіта вища. 

Тимчасово не працює.


Блажко Оксана Миколаївна. 

Народилась 22 січня 1987 року в с. Майське. 

Освіта вища.

Працює завідувачем Майської гімназії-філії Кислянського ліцею.

Округ 7. Частина с.Майське вул.Герцена, Тітова, Янгеля, с.Максимівка



Овсієнко Михайло Іванович.

Народився 16 жовтня 1963 року в м. Синельникове. 

Освіта вища. 

Працює начальником служби експлуатації ПрАТ «Агро – Союз».


Ус Сергій Олександрович.

Народився 24 вересня 1986 року в с. Максимівка. 

Закінчив Дніпропетровський автотранспортний коледж. 

Працює оператором ГРС у ТОВ «Оператори ГТС».  

З 2017 року  місцевий депутат с.Максимівка Зайцевської ОТГ.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux