Інформацію розміщено на сайті за проханням ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут»
У березні, попри військові дії, паперові рахунки надійшли побутовим клієнтам ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» вчасно.Не зважаючи на отримання паперових документів, у компанії закликають усіх споживачів розраховуватися за енергоресурс через е-сервіси. Адже це не лише безпечно, але й більш вигідно — наша команда досягла домовленостей з платіжними системами й тепер при оплаті онлайн комісія становитиме 0%.
Сплатити за газ онлайн можна за допомогою:
Інформація для оплати за спожитий газ вже є у viber-боті ТВІЙ ГАЗЗБУТ і 104.ua.
«Кожен з нас зараз несе службу на своєму фронті, наш — енергетична безпека українців. Розуміючи важливість того, щоб усі українці отримували блакитне паливо, ми докладаємо для цього максимум своїх зусиль. Ми постачаємо газ у повному обсязі всім нашим клієнтам без винятку, навіть тим споживачам, які зараз не мають можливості сплатити за нього. Щоб ми й надалі могли продовжувати постачати ресурс, закликаємо усіх, хто має таку можливість, сплачувати рахунки. Кожна сплачена вами гривня - це гарантія подальшого забезпечення газом українців та сплачені податки на підтримку економіки України», - зазначають у ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут».