Інформацію розміщено на сайті за проханням АТ "Дніпропетровськгаз"
Дніпропетровськгаз чекає від мешканців області показання приладів обліку блакитного палива у період з 1 по 5 вересня. Дані, отримані від клієнтів, АТ «Дніпропетровськгаз», передає на Інформаційну платформу оператора газотранспортної системи. На їх основі постачальники здійснюють нарахування. У разі відсутності фактичних показань лічильника, обсяги спожитого газу розраховуються відповідно до планових, визначених Кодексом ГРМ.
Скористайтеся одним із зручних способів передачі показань:
Термінали самообслуговування у 104.ua клієнтських просторах області.
За телефоном контакт-центру — (056) 78 70 104, (067) 00 90 104.
Споживачів, які тимчасово залишили своє житло і, відповідно, не користуються газом, просимо дублювати попередньо передані показання у цей самий період.
Дякуємо кожному клієнту Дніпропетровськгазу за розуміння та співпрацю!