Дніпропетровськгаз: стоїмо на сторожі газового фронту
опубліковано 19 березня 2022 року о 07:24

Інформацію розміщено на сайті за проханням АТ " Дніпропетровськгаз"

Днями у Павлоградському відділенні Дніпропетровськгазу бригада аварійно-диспетчерської служби провела роботи з відновлення газопостачання для мешканців. Між двома населеними пунктами регіону був пошкоджений підземний сталевий газопровід у наслідок проведення земельних робіт. Швидке реагування та згуртованість нашої бригади дозволили за короткий проміжок часу відновити газопостачання для більше ніж 100 побутових споживачів. У їхніх оселях знову тепло та затишно, а отже - цеще одна перемога для нас! 

Ситуація в регіоні підпильним контролем бригад АДС Дніпропетровськгазу, які 24/7 злагоджено працюють аби як найшвидше виправити аварійну ситуацію. Тому просимо підтримати «економічний фронт» та сплачувати за розподіл газу. Ці кошти критично необхідні для підтримки роботи газопроводів, газового обладнання, а отже - для обігріву кожної сім’ї на Дніпропетровщині та приготування гарячої їжі. Тим паче - комісія при сплаті через сервіси 104.ua відсутня. 

Переможемо разом! Слава Україні та ЗСУ!


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux