Інформацію розміщено на сайті за проханням АТ " Дніпропетровськгаз"
Днями у Павлоградському відділенні Дніпропетровськгазу бригада аварійно-диспетчерської служби провела роботи з відновлення газопостачання для мешканців. Між двома населеними пунктами регіону був пошкоджений підземний сталевий газопровід у наслідок проведення земельних робіт. Швидке реагування та згуртованість нашої бригади дозволили за короткий проміжок часу відновити газопостачання для більше ніж 100 побутових споживачів. У їхніх оселях знову тепло та затишно, а отже - цеще одна перемога для нас!
Ситуація в регіоні підпильним контролем бригад АДС Дніпропетровськгазу, які 24/7 злагоджено працюють аби як найшвидше виправити аварійну ситуацію. Тому просимо підтримати «економічний фронт» та сплачувати за розподіл газу. Ці кошти критично необхідні для підтримки роботи газопроводів, газового обладнання, а отже - для обігріву кожної сім’ї на Дніпропетровщині та приготування гарячої їжі. Тим паче - комісія при сплаті через сервіси 104.ua відсутня.
Переможемо разом! Слава Україні та ЗСУ!

